Dyżur wakacyjny

1 - 19 lipca 2024r.

UWAGA!!!

Od 3 kwietnia do 19 kwietnia

Zapisy w SYSTEMiE  na dyżury wakacyjne !!!

*dzieci, które uczestniczą w rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych lub kl. 1 szkół podstawowych korzystają z utworzonego przez rodziców hasła do systemu rekrutacyjnego;
* dzieci, które nie biorą udziału w rekrutacji korzystają z zakładki "Zarejestruj się".

!! System dostępny jest dla rodziców dzieci uczęszczających w roku 2023/2024 do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w SP

Od 3 kwietnia (środa) godz. 12.00 do 19 kwietnia (piątek) do godz. 20.00

Uruchomienie dla rodziców możliwości logowania się do systemu zapisów na dyżury wakacyjne, uzupełnienia/poprawienia danych, wypełnienia wniosku o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny, podpisania profilem zaufanym i przesłanie w systemie.

!! 19 kwietnia wyłączona zostanie dla rodziców możliwość wprowadzania  wniosków.

Od 3 kwietnia (środa) godz. 12.00 do 22 kwietnia (poniedziałek) do godz. 16.00

Złożenie wniosku o przyjęcie na dyżur wakacyjny w przedszkolu/szkole wskazanej na pierwszej pozycji w pierwszym z wybranych turnusów tzw. dyżurującym przedszkolu/szkole pierwszego wyboru - dotyczy tylko wniosków, które nie zostały przesłane w systemie.

10 maja (piątek) godz. 13.00

Informacja o zakwalifikowaniu dzieci na dyżur wakacyjny.

!! Rozsyłanie wiadomości mailowych do rodziców od godz. 12:00.

!! Rodzice dzieci niezakwalifikowanych otrzymują mailem informację o możliwości zapisania dziecka do przedszkola/szkoły, w którym są jeszcze wolne miejsca.

!! Dyrektor przedszkola, przekazuje rodzicom, którzy nie mają dostępu do Internetu informację o placówce do której zakwalifikowane zostało dziecko na dyżur wakacyjny.

10 maja (piątek) godz. 14.00

Opublikowane wykazu wolnych miejsc w dyżurujących przedszkolach/oddziałach przedszkolnych.

!! Wykaz wolnych miejsc, zawiera dane o wolnych miejscach po zakończeniu kwalifikacji.

!! Wykaz aktualizuje się o miejsca, na które zostały przyjęte dzieci.

10 maja (piątek) do 23 maja (czwartek)

Potwierdzanie przez rodziców woli zapisu na dyżur wakacyjny
do przedszkola/szkoły, do której dziecko zostało zakwalifikowane - potwierdzeniem woli zapisu jest wniesienie opłaty za żywienie w okresie dyżuru, w terminie 14 dni od dnia opublikowania list dzieci zakwalifikowanych na dyżur wakacyjny.

!! Dyrektorzy przedszkoli/szkół mają dostęp do raportu o adresach mailowych do rodziców.

28 maja (wtorek) godz. 13.00

Informacja o przyjęciu dzieci na dyżur wakacyjny.

!! Rozsyłanie wiadomości do rodziców drogą elektroniczną od godz. 13.00.

Od 28 maja (wtorek) od godz. 13.00

Wprowadzenie do SYSTEMU (przez dyrektora przedszkola/szkoły)  danych dzieci przyjętych na wolne miejsca w dyżurujących przedszkolach/oddziałach przedszkolnych.

!! Dotyczy dzieci uczęszczających do przedszkola, których rodzice zapomnieli o zapisie na dyżur wakacyjny.

29 maja (środa) godz. 14.00

Opublikowanie w SYSTEMIE informacji o wolnych miejscach w dyżurujących przedszkolach/szkołach.

Od 31 maja (piątek) od godz. 9.00 do 5 czerwca (środa) do godz. 16.00

Składanie wniosków o przyjęcie na dyżur wakacyjny w przedszkolu/szkole.

Od 6 czerwca (czwartek) do 11 czerwca (wtorek)

Rozpatrywanie przez dyrektora wniosków o przyjęcie na dyżur wakacyjny w przedszkolu/szkole.

12 czerwca (środa) do godz. 13.00

Wprowadzanie przez dyrektora przedszkola/szkoły do SYSTEMU informacji o przyjęciu dziecka na wolne miejsca.

13 czerwca (czwartek) godz. 16.00